Password Policy (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Μήκος

en: History
el: Ιστορικό

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Create
el: Δημιουργία

en: Good
el: Καλό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Expiration
el: Λήξη

en: Change
el: Αλλαγή

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Passwords match:
el: Τα συνθηματικά ταιριάζουν:

en: E-mail notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων μέσω e-mail

en: User's {users}.uid.
el: Το αναγνωριστικό {users}.uid του χρήστη.

en: Punctuation
el: Στίξη

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.

en: Weak
el: Επισφαλές

en: Fair
el: Μέτριο

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
