Password policy (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Create
kk: Қосу

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Passwords match:
kk: Құпиясөздердің сәйкестігі:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.
