Password Policy (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Good
hy: Լավ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Passwords match:
hy: Գաղտնաբառերը համապատասխանում էն

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։

en: Weak
hy: թույլ

en: Fair
hy: Միջին

en: Password settings
hy: Գախտնաբառ կարգավորումների

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
