Password Policy (7.x-1.11) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Passwords match:
am: የይለፍ ቃሎቹ ይዛመዳሉ፡

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።

en: Password settings
am: የይለፍ ቃል ቅንብሮች
