Password Policy (7.x-1.11) - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Create
eo: Kreu

en: Good
eo: Bona

en: Roles
eo: Roloj

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Other
eo: Alia

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Blocked
eo: Blokita

en: Passwords match:
eo: Pasvortoj kongruas:

en: User's {users}.uid.
eo: {users}.uid de uzanto.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.

en: Weak
eo: Malforta

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto
