Password policy (7.x-1.11) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Good
ga: Réasúnta

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Passwords match:
ga: Pasfhocal comhoiriúnaithe:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ga: Clóscríobh an pasfhocal nua sa dá réimse leis an phasfhocal reatha an úsáideora a athrú.

en: Weak
ga: Lag

en: Current password
ga: Pasfhocal reatha
