Password policy (7.x-1.11) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Passwords match:
sl: Ujemanje gesel:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.
