Password policy (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: History
gl: Historial

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Create
gl: Crear

en: Good
gl: Bo

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Warning
gl: Alerta

en: Other
gl: Outro

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: digits
gl: díxitos

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
gl: Para cambiar o actual contrasinal de usuario/a, introduza o novo contrasinal en ambos campos.

en: Current password
gl: Contrasinal actual

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
