Password policy (7.x-1.12) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
