Password Policy (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: History
ca: Història

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Create
ca: Crea

en: Good
ca: Bona

en: Roles
ca: Rols

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Warning
ca: Avís

en: Other
ca: Altres

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Expiration
ca: Venciment

en: Delay
ca: Retard

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: digits
ca: dígits

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Letter
ca: Carta

en: Punctuation
ca: Puntuació

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ca: Per a canviar la contrasenya actual de l'usuari, introduïu la nova contrasenya en els dos camps.

en: Policy
ca: Política

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Password settings
ca: Paràmetres de la contrasenya

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
