Password Policy (7.x-1.14) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Create
af: Skep

en: Roles
af: Rolle

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Other
af: Ander

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Blocked
af: Geblokkeer
