Password Policy (7.x-1.15) - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: History
pl: Historia

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Create
pl: Utwórz

en: Good
pl: Dobre

en: Roles
pl: Role

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Other
pl: Inne

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: unblock
pl: odblokuj

en: Letter
pl: Litera

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Password policy
pl: Polityka haseł

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Password Expiration
pl: Wygaśnięcie hasła

en: Password Expiration Warning
pl: Ostrzeżenie o wygaśnięciu hasła

en: E-mail notification settings
pl: Ustawienia powiadomień e-mail

en: Subject of warning e-mail
pl: Tytuł e-maila z ostrzeżeniem

en: Body of warning e-mail
pl: Treść e-maila z ostrzeżeniem

en: Password must contain the specified minimum number of digits.
pl: Hasło musi zawierać określoną minimalną ilość cyfr.

en: digit
pl: cyfra

en: Password must not match any of the user's previous X passwords.
pl: Hasło nie może być takie samo jak X ostatnich haseł użytkownika.

en: Expiration settings
pl: Ustawienia wygasania

en: Constraint
pl: Ograniczenie

en: Your password has not met the following requirement(s):
pl: Twoje hasło nie spełnia następujących wymagań:

en: Password quality:
pl: Siła hasła:

en: The password does not include enough variation to be secure.
pl: Hasło jest zbyt proste by zapewnić minimalny poziom bezpieczeństwa.

en: Your password will expire in less than one day. Please change it. | Your password will expire in less than @count days. Please change it.
pl[0]: Twoje hasło straci ważność za mniej niż jeden dzień. Proszę, zmień je.
pl[1]: Twoje hasło straci ważność za mniej niż @count dni. Proszę, zmień je.

en: Password policies
pl: Polityka haseł

en: Alphanumeric
pl: Alfanumeryczne

en: Password must contain the specified minimum number of alphanumeric (letters or numbers) characters.
pl: Hasło musi zawierać wybraną minimalną ilość znaków alfanumerycznych (liter lub cyfr).

en: Password must contain at least one alphanumeric (letter or number) character. | Password must contain at least @count alphanumeric (letter or number) characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej jeden znak alfanumeryczny (literę lub cyfrę).
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaki alfanumeryczne (litery lub cyfry).
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaków alfanumerycznych (liter lub cyfr).

en: Password must contain the specified minimum number of character types (lowercase, uppercase, digit or punctuation).
pl: Hasło musi zawierać wybraną minimalną ilość typów znaków (małe litery, duże litery, cyfry, znaki interpunkcyjne).

en: Digit
pl: Cyfra

en: Digit Placement
pl: Rozmieszczenie cyfr

en: Password must not match last password. | Password must not match last @count passwords.
pl[0]: Hasło musi być inne niż poprzednie.
pl[1]: Hasło musi być inne niż @count poprzednie hasła.
pl[2]: Hasło musi być inne niż @count poprzednich haseł.

en: Password must be at least one character in length. | Password must be at least @count characters in length.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej jeden znak.
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaki.
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaków.

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Punctuation
pl: Interpunkcja

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
pl: By zmienić obecne hasło użytkownika, należy wprowadzić nowe hasło w obydwa pola.

en: Your password cannot be empty.
pl: Twoje hasło nie może być puste.

en: Password has been changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Policy
pl: Polityka

en: Force password change
pl: Wymuszanie zmiany hasła

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Constraints
pl: Ograniczenia

en: Your password has expired. You must change your password to proceed on the site.
pl: Twoje hasło straciło ważność, aby kontynuować zmień je.

en: Password settings
pl: Ustawienia hasła

en: Force users to change their password
pl: Wymuś na użytkownikach zmianę haseł

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Password must be equal to or longer than the specified minimum length.
pl: Hasło musi być równe lub dłuższe niż określona minimalna ilość znaków.

en: Password must not contain the username.
pl: Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika.
