Password Policy (7.x-1.16) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка
