Password policy (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Request new password via e-mail.
ky: E-mail аркылуу жаңы сырсөз талап кылуу.

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
