Password policy (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
