Password Policy (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: delete
bo: བསུབ

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Good
bo: བཟང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Other
bo: གཞན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Passwords match:
bo: གསང་གྲངས་མཐུན་སྒྲིག

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Punctuation
bo: མཚམས་རྟགས

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bo: མིག་སྔའི་གསང་གྲངས་བསྒྱུར་དགོས་ན་གསང་གྲངས་གསར་བ་འཇུག་དགོས།

en: Weak
bo: ཞན

en: Fair
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས་མནན་ཏེ་%mail་དང་ཡང་ན་དེའི་%pass་བསྒྱུར་ཆོག !request_new

en: Current password
bo: མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
