Password policy (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່
