Password Policy (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Create
lt: Kurti

en: Good
lt: Gerai

en: Roles
lt: Rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Other
lt: Kiti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Change
lt: Keisti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: unblock
lt: atblokuoti

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: E-mail notification settings
lt: El. pašto įspėjimo nuostatos

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lt: Įveskite dabartinį slaptažodį jei norite keisti %mail ar %pass. !request_new.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Weight for @title
lt: @title svoris
