Password policy (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Create
sq: Krijo

en: Roles
sq: Rolet

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Medium
sq: Mesatar

en: Other
sq: Tjetër

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.

en: Current password
sq: Fjalëkalimi aktual

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
