Password Policy (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: History
lv: Vēsture

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Create
lv: Izveidot

en: Good
lv: Labs

en: Roles
lv: Lomas

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Other
lv: Citi

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Expiration
lv: Derīgums

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Passwords match:
lv: Paroles sakrīt:

en: User's {users}.uid.
lv: Lietotāja {users}.uid.

en: Role ID.
lv: Lomas ID.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: Weak
lv: Vājš

en: Fair
lv: Vidējs

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lv: Ievadiet savu paroli, lai mainītu %mail vai %pass. !request_new.

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Weight for @title
lv: Svars @title
