Password Policy (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: History
sk: História

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Good
sk: Dobré

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Warning
sk: Varovanie

en: Other
sk: Ostatné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Expiration
sk: Expirácia

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: unblock
sk: odblokovať

en: Passwords match:
sk: Heslá sú totožné:

en: Expired accounts
sk: Expirované účty

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: E-mail notification settings
sk: Nastavenia e-mailovej notifikácie

en: Note:
sk: Poznámka:

en: User's {users}.uid.
sk: Používateľ {users}.uid.

en: Alphanumeric
sk: Alfanumerický

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: Weak
sk: Slabé

en: Fair
sk: Uspokojivé

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
sk: Zadajte svoje aktuálne heslo pre zmenu %mail alebo %pass. !request_new.

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: Password settings
sk: Nastavenia hesla

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
