Password Policy (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Good
sr: Добро

en: Roles
sr: Улоге

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Passwords match:
sr: Лозинка се слаже:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sr: Да би сте променили тренутну лозинку, потребно је да унесете нову лозинку у оба предвиђена поља.

en: Current password
sr: Тренутна лозинка

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
