Password Policy (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Create
jv: Gawé

en: Good
jv: Apik

en: Roles
jv: Parāgā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Warning
jv: Weling

en: Other
jv: Liyané

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Passwords match:
jv: Sandhiné cocok:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
jv: Kanggo ngganti sandhi panganggo saiki, leboknā sandhi anyar nang field keloroné.

en: Weak
jv: Lemah

en: Fair
jv: Mengkel

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
