Password policy (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: History
eu: Historia

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Create
eu: Sortu

en: Good
eu: Ona

en: Roles
eu: Zereginak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Warning
eu: Kontuz

en: Other
eu: Bestea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Passwords match:
eu: Pasahitzak berdinak dira:

en: Configures policies for user account passwords.
eu: Konfiguratu arauak erabiltzaile-kontuen pasahitzentzat.

en: Expired accounts
eu: Iraungitako kontuak

en: Password quality:
eu: Pasahitzaren kalitatea:

en: Password policies
eu: Pasahitzen arauak

en: Lists all expired accounts.
eu: Zerrendatu iraungitako kontu guztiak.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.

en: Weak
eu: Ahula

en: Force password change
eu: Behartu pasahitz aldaketa

en: Current password
eu: Uneko pasahitza

en: Password settings
eu: Pasahitz ezarpenak

en: Force password change on next login
eu: Derrigortu pasahitza aldatzera hurrengo saio hasieran

en: Force users to change their password
eu: Behartu erabiltzaileak beraien pasahitzak aldatzera
