Password Policy (7.x-1.9) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Passwords match:
br: Gerioù-tremen a glot :

en: Current password
br: Ger-tremen a vremañ
