Password policy (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: History
ka: ისტორია

en: Create
ka: შექმნა

en: Good
ka: კარგი

en: Roles
ka: როლები

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Other
ka: სხვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Passwords match:
ka: პაროლები ერთმანეთს ემთხვევა:
