Password policy (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Length
ps: اوږدوالى

en: History
ps: تاريخ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Other
ps: نور

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Change
ps: بدلون

en: Weak
ps: كمزورى
