Password Policy (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Create
th: สร้าง

en: Good
th: ดี

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Warning
th: การเตือน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Passwords match:
th: รหัสผ่านตรงกัน:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
th: เปลี่ยนรหัสผ่าน โดยกรอกรหัสผ่านใหม่ทั้งสองช่อง

en: Weak
th: อ่อนแอ

en: Fair
th: พอใช้

en: Current password
th: รหัสผ่านปัจจุบัน

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
