Password policy (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Good
ug: ياخشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Other
ug: باشقا

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Letter
ug: خەت

en: Weak
ug: ئاجىز
