Password Policy (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni parola iste.

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Length
tr: Uzunluk

en: History
tr: Geçmiş

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: Create
tr: Oluştur

en: Good
tr: İyi

en: Roles
tr: Roller

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Other
tr: Diğer

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Delay
tr: Gecikme

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Blocked
tr: Engellendi

en: unblock
tr: Engeli kaldır

en: Passwords match:
tr: Şifre eşleşmesi:

en: E-mail notification settings
tr: E-posta bildirim ayarları

en: User's {users}.uid.
tr: Kullanıcının {users}.uid değeri.

en: Expiration settings
tr: Geçerlik süresi ayarları

en: Role ID.
tr: Rol kimliği.

en: Punctuation
tr: Noktalama işaretleri

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
tr: Mevcut parolayı değiştirmek için, her iki alana da yeni parolayı girin.

en: Weak
tr: Zayıf

en: Fair
tr: Uygun

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
tr: %mail veya %pass değiştirmek için şu anki parolanızı girin. !request_new.

en: Current password
tr: Mevcut parola

en: Your password has expired. You must change your password to proceed on the site.
tr: parola süreniz doldu. Devam etmek için lütfen parolanızıdeğiştiriniz.

en: Password settings
tr: Parola ayarları

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
