Password policy (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Testing
el: Δοκιμές

en: User's {users}.uid.
el: Το αναγνωριστικό {users}.uid του χρήστη.

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό
