Password Policy (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: Conditions
pl: Warunki

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: Case sensitivity
pl: Wrażliwość na wielkość znaków

en: Testing
pl: Testowanie

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Password Policy
pl: Polityka haseł

en: User's {users}.uid.
pl: Identyfikator użytkownika: {users}.uid.

en: Symbols
pl: Symbole

en: Policy
pl: Polityka

en: Character count
pl: Ilość znaków

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Constraints
pl: Ograniczenia

en: Enforce policy for specific roles
pl: Wymuś politykę dla określonych ról

en: Letter count
pl: Ilość liter

en: Minimum letters
pl: Minimalna ilość liter

en: Minimum total characters
pl: Minimalna ilość wszystkich znaków

en: Consecutive character count
pl: Ilość takich samych znaków obok siebie

en: Number count
pl: Ilość cyfr

en: Minimum integers
pl: Minimalna ilość liczb

en: Minimum symbols
pl: Minimalna ilość symboli

en: Symbol characters
pl: Znaki symbolów

en: Password must not contain their username.
pl: Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika.
