Password Policy (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Roles
tr: Roller

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Security
tr: Güvenlik

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: User's {users}.uid.
tr: Kullanıcının {users}.uid değeri.

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Policies
tr: Kurallar
