Password policy (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: User's {users}.uid.
vi: {users}.uid của người dùng.

en: Symbols
vi: Ký hiệu được đọc

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH

en: Not restricted
vi: Không hạn chế
