Password Policy (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Testing
cs: Testování

en: Policy
cs: Zásada

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Constraints
cs: Omezení
