Password Policy (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Conditions
gl: Condicións

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: Testing
gl: Probando

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Not restricted
gl: Sen restricción
