Password policy (7.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Testing
fi: Testaus

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu
