Password policy (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Blacklist
hu: Feketelista

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Policy
hu: Irányelv

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Constraints
hu: Megszorítások
