Password policy (7.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Roles
et: Rollid

en: Conditions
et: Tingimused

en: Testing
et: Testimine

en: Not restricted
et: Piiranguteta
