Password Policy (7.x-2.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Blacklist
fr: Liste noire (blacklist)

en: Delay
fr: Délai

en: Testing
fr: Test

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Password expiration warning mailed to %username at %email.
fr: Notification d'expiration de mot de passe envoyé par courriel à %username à l'adresse %email.

en: Symbols
fr: Symboles

en: Policy
fr: Politique

en: Character count
fr: Nombre de caractères

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Constraints
fr: Contraintes

en: policy
fr: politique

en: policies
fr: politiques
