Password Policy (7.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Roles
uk: Ролі

en: Conditions
uk: Умови

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: Delay
uk: Затримка

en: Testing
uk: Тестування

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Symbols
uk: Символи

en: Policy
uk: Поведінка

en: Character count
uk: Кількість символів

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Constraints
uk: Обмеження

en: Policies
uk: Політики
