Password Policy (7.x-2.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Conditions
ar: الشروط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Password Policy
ar: سياسة كلمة المرور

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Constraints
ar: قيود
