Password Policy (7.x-2.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
