Password policy (7.x-2.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Security
lt: Saugumas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų
