Password policy (7.x-2.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Roles
lv: Lomas

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Security
lv: Drošība

en: Testing
lv: Testēšana

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots
