Password Policy (7.x-2.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (98 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Roles
nl: Rollen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Security
nl: Beveiliging

en: Delay
nl: Vertraging

en: Testing
nl: Tests

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Password expiration warning mailed to %username at %email.
nl: Een waarschuwing over het verlopen van het wachtwoord is verstuurd aan %username naar %email.

en: Symbols
nl: Speciale tekens

en: Policy
nl: Beleid

en: Character count
nl: Aantal tekens

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Constraints
nl: Beperkingen

en: Password Expiration Date
nl: Vervaldatum wachtwoord

en: Tokens related to expired passwords.
nl: Tokens gerelateerd aan verlopen wachtwoorden.

en: Expire Date @title Format
nl: Vervaldatumformaat @title

en: Expire Date interval
nl: Vervaldatum-interval

en: The Date the Password Expires in x days format
nl: De datum waarop het wachtwoord verloopt in het formaat: x days

en: policy
nl: beleid

en: policies
nl: beleid

en: Administer password policy
nl: Wachtwoordbeleid beheren

en: Password compliance:
nl: Wachtwoordvoorwaarden:

en: The Date the Password Expires in the @title Format.
nl: De datum waarop het wachtwoord verloopt in het formaat van @title.

en: Unable to parse time interval. Please use something like '1 day' or 2 weeks'.
nl: Kan het tijdsinterval niet verwerken. Gebruik bijvoorbeeld '1 day' of '2 weeks'.

en: This module allows you to enforce a specific level of password complexity for the user passwords on the system.
nl: Deze module maakt het mogelijk om een bepaald niveau van complexiteit af te dwingen voor de gebruikerswachtwoorden in het systeem.

en: Not enforced
nl: Niet afgedwongen

en: Upper and lower case letters required
nl: Hoofdletters en kleine letters zijn verplicht

en: At least @count letters
nl: Tenminste @count letters

en: At least @count characters
nl: Tenminste @count tekens

en: At least @count integers
nl: Tenminste @count cijfers

en: Must not match previous @count passwords
nl: Mag niet gelijk zijn aan @count vorige wachtwoorden

en: At least @count symbols
nl: Tenminste @count tekens

en: Symbol characters: @symbols
nl: Tekens: @symbols

en: Password Policy tests
nl: Password Policy-testen

en: Support module for Password Policy related testing.
nl: Ondersteunende module voor het testen van Password Policies.

en: Enforce policy for specific roles
nl: Afgedwongen beleid voor specifieke rollen

en: Enforce this policy only for the selected role(s). If you select no roles, the policy will be enforced for all users.
nl: Verplicht dit beleid alleen voor de geselecteerde rollen. Als er geen rollen worden geselecteerd, zal dit beleid voor alle gebruikers gelden.

en: Password will require upper and lower case letters.
nl: Het wachtwoord zal zowel hoofdletters als kleine letters moeten bevatten.

en: Letter count
nl: Aantal letters

en: Minimum letters
nl: Minimumaantal letters

en: Password will be required to have at least this many letters.
nl: Het wachtwoord zal tenminste dit aantal letters moeten bevatten.

en: Minimum total characters
nl: Minimumaantal tekens

en: Password will be required to have this many characters.
nl: Het wachtwoord zal tenminste dit aantal tekens moeten bevatten.

en: Consecutive character count
nl: Opeenvolgend aantal tekens

en: Number count
nl: Aantal cijfers

en: Minimum integers
nl: Minimaal aantal cijfers

en: Password will be required to have this many integers.
nl: Het wachtwoord zal tenminste dit aantal cijfers moeten bevatten.

en: Past passwords
nl: Vorige wachtwoorden

en: Check against previous passwords
nl: Vergelijk dit met de vorige wachtwoorden

en: Minimum symbols
nl: Minimumaantal speciale tekens

en: Password will be required to have this many symbols.
nl: Het wachtwoord zal tenminste zoveel speciale tekens moeten bevatten.

en: Symbol characters
nl: Speciale tekens

en: Password must not contain their username.
nl: Het wachtwoord mag niet uw gebruikersnaam bevatten.

en: Policies
nl: Beleid

en: A message to show to users on screen when requiring them to change password. <strong>If left empty, no message will be shown.</strong>
nl: Een bericht om aan gebruikers te tonen wanneer zij hun wachtwoord moeten wijzigen. <strong>Laat leeg om geen bericht te tonen.</strong>

en: User passwords in Password Policy history rehashed to improve security
nl: De gebruikerswachtwoorden in de geschiedenis van Password Policy zijn opnieuw versleuteld voor een betere beveiliging

en: @sus_count of @total
nl: @sus_count van @total

en: @delay between changes
nl: @delay tussen wijzigingen

en: At least level of @level Drupal strength
nl: Tenminste een Drupal-sterkte van @level

en: Authentication systems
nl: Authenticatiesystemen

en: Exclude policy for specific authentication systems
nl: Uitsluitingsbeleid voor specifieke authenticatiesystemen

en: Exclude this policy from the selected authorization system(s).
nl: Sluit dit beleid uit voor de geselecteerde authentificatiesystemen.

en: Password must have upper and lower case letters.
nl: Het wachtwoord moet zowel hoofdletters als kleine letters bevatten.

en: Password must have at least @alpha_count letter(s).
nl: Het wachtwoord moet ten minste @alpha_count letter(s) bevatten.

en: Blacklisted passwords
nl: Wachtwoorden op de zwarte lijst

en: Password cannot be a member of this list, ignoring case.  Enter one password per line.
nl: Het wachtwoord mag geen van de woorden in deze lijst zijn (niet-hoofdletter gevoelig). Voer één wachtwoord per regel in.

en: Password must have at least @char_count character(s).
nl: Het wachtwoord moet ten minste @char_count teken(s) bevatten.

en: Password cannot be changed within @delay of the last change.
nl: Het wachtwoord kan niet worden gewijzigd binnen @delay sinds de laatste wijziging.

en: Minimum time between password changes
nl: Minimale tijd tussen het wijzigen van wachtwoorden

en: Password cannot be changed until this much time has passed since the last password change (use normal English, like 1 week or 24 hours).
nl: Het wachtwoord kan niet worden gewijzigd totdat de opgegeven tijd is verstreken sinds de laatste keer dat het wachtwoord werd gewijzigd (gebruik normaal Engels, zoals '1 week' of '24 hours').

en: Drupal strength
nl: Drupal-sterkte

en: Drupal strength level
nl: Drupal sterke-niveau

en: Password must have at least @int_count digit(s).
nl: Het wachtwoord moet ten minste @int_count cijfer(s) bevatten.

en: Password cannot match @past_passwords past passwords.
nl: Het wachtwoord mag niet overeenkomen met @past_passwords vorige wachtwoorden.

en: Password cannot match this many previous passwords.
nl: Het wachtwoord kan niet overeenkomen met dit aantal vorige wachtwoorden.

en: Password must have at least @symbol_count symbol(s).
nl: Het wachtwoord moet ten minste @symbol_count speciale teken(s) bevatten.

en: Password is all spaces and will not be saved.
nl: Het wachtwoord bestaat alleen uit spaties en zal niet worden opgeslagen.

en: Password has spaces at the beginning or end which are ignored.
nl: Het wachtwoord heeft spaties aan het begin of aan het eind. Deze worden genegeerd.

en: Mixed case
nl: Hoofdletters/kleine letters

en: Mixed Case
nl: Hoofdletters/kleine letters

en: Password cannot match certain disallowed passwords.
nl: Het wachtwoord mag niet overeenkomen met dit aantal vorige wachtwoorden.

en: Also disallow passwords containing blacklisted passwords.
nl: Weiger wachtwoorden die op de blacklist staan.

en: Enable password expiration.
nl: Wachtwoordverloop inschakelen.

en: Password will expire after being used for this long. (Use normal English, like 90 days or 5 hours.)
nl: Een wachtwoord verloopt na deze periode. (Gebruik Engelse tekst, zoals '90 days' of '5 hours'.)

en: A comma separated list of time intervals, when to send warning e-mails. (Use normal English, like 90 days or 5 hours.)  If prefixed with a negative (like -2 days) then this will be before the expiration. If left empty, no e-mail will be sent.
nl: Een kommagescheiden lijst van tijdsintervallen, waarop e-mailwaarschuwingen verzonden worden. (Gebruik Engelse tekst, zoals '90 days' of '5 hours'.)  Gebruik negatieve getallen (zoals '-2 days') om tijd vóór het verloopsmoment aan te duiden. Laat dit leeg om geen e-mail te verzenden.

en: Password does not meet the following requirements:
nl: Het wachtwoord voldoet niet aan de volgende voorwaarden:

en: This is not case sensitive, so "abc" is the same as "ABC" and "aBc".
nl: Niet hoofdlettergevoelig, dus "abc" is hetzelfde als "ABC" en "aBc".

en: Duplicate policy name.
nl: Policy-naam dupliceren.

en: Passwords must meet the following requirements:
nl: Het wachtwoord moet voldoen aan de volgende voorwaarden:

en: Must not contain certain strings
nl: Mag niet bepaalde woorden bevatten

en: Certain strings disallowed
nl: Bepaalde woorden niet toegestaan

en: Fewer than @count identical consecutive characters
nl: Minder dan @count gelijke tekens na elkaar

en: Must not contain their username
nl: Mag niet hun gebruikersnaam bevatten

en: Password must have fewer than @consecutive_char_count identical consecutive characters.
nl: Wachtwoorden moeten uit minder dan @consecutive_char_count gelijke tekens na elkaar bestaan.

en: Password must have fewer than this number of identical consecutive characters.
nl: Wachtwoorden moeten uit minder dan dit aantal gelijke tekens na elkaar bestaan.

en: Password must match a strength level.
nl: Het wachtwoord moet een bepaalde sterkte hebben.

en: <p>Password will be required to have this level or higher. 0 - 100</p>
    <p>Starting from a base of 100 points:</p>
    <ul><li>Having only 3 out of 4 of uppercase, lowercase, digit, and symbol loses 12.5 points</li>
    <li>Having only 2 out of 4 of uppercase, lowercase, digit, and symbol loses 25 points</li>
    <li>Having only 1 out of 4 of uppercase, lowercase, digit, and symbol loses 40 points</li>
    <li>Each character fewer than 6 loses 5 points, plus a 30 point penalty for being under 6 characters.</li>
    <li>Username used as password without regard to case gets exactly 5 points</li></ul>
    <p>For example:</p>
    <ul><li>Aa1! is worth 100 - 10 - 30 = 60 points</li>
    <li>ABCDefgh is worth 100 - 25 = 75 points</li>
    <li>ABcd12#$ is worth 100 points</li>
    <li>jsmith23 and JSmith23 are each worth 5 points for user jsmith23 but 75 or 87.5 points respectively for user rlee98</li></ul>
nl: <p>Wachtwoord moet dit sterkteniveau of hoger hebben. 0 - 100</p>
    <p>Vanaf 100 punten:</p>
    <ul><li>3 van de 4 elementen: hoofdletters, kleine letters, getallen en symbolen - 12.5 punten aftrek</li>
    <li>2 van de 4 elementen: hoofdletters, kleine letters, getallen en symbolen - 25 punten aftrek</li>
    <li>1 van de 4 elementen: hoofdletters, kleine letters, getallen en symbolen - 40 punten aftrek</li>
    <li>Elk teken minder dan 6 - 5 punten aftrek, plus 30 punten aftrek voor het gebruik van minder dan 6 tekens.</li>
    <li>Gebruikersnaam als wachtwoord (hoofdletter onafhankelijk) -  5 punten</li></ul>
    <p>Bijvoorbeeld:</p>
    <ul><li>'Aa1!' is 100 - 10 - 30 = 60 punten</li>
    <li>'ABCDefgh' is 100 - 25 = 75 punten</li>
    <li>'ABcd12#$' is 100 punten</li>
    <li>'jsmith23' en 'JSmith23' zijn elk 5 punten voor gebruiker 'jsmith23' maar 75 of 87.5 punten voor gebruiker 'rlee98'</li></ul>

en: Determine which characters are symbols.
nl: Bepaal welke tekens symbolen zijn.
