Password Policy (7.x-2.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Conditions
oc: Condicions

en: Testing
oc: Tèst

en: Not restricted
oc: Pas restreint
