Password Policy (7.x-2.0-alpha7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Conditions
he: תנאים

en: Security
he: אבטחה

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Not restricted
he: לא מוגבל
