Password Policy (7.x-2.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Conditions
ro: Condiții

en: Testing
ro: Testare

en: Not restricted
ro: Nerestricționat
