Password Policy (7.x-2.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Testing
sk: Testovanie

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
